Priebeh sedenia - účinné chudnutie

Výsledok sedenia bude pre vás oslobodzujúcim zážitkom.

1. Náš prvý kontakt

Na začiatku komunikujeme telefonicky, mailom alebo pomocou Facebooku Centrum zdravia krásy a oddychu Bea. Ak sa vám nepodarí dovolať, zavolám vám naspäť hneď ako budem môcť. Dohodneme sa na stretnutí a určíme si termín.

2. Začiatok stretnutia

Nikam sa neponáhľame. Najskôr sa porozprávame o vašej predstave. Rada vás vypočujem a odpoviem na vaše otázky. Položím vám aj ja nejaké otázky týkajúce sa vášho zdravia, urobím celkové meranie a porovnám vaše hodnoty s normami. Na základe výsledkov tejto úvodnej analýzy si sami určite cieľ, ktorý chcete dosiahnuť.

3. Vaše ÚČINNÉ CHUDNUTIE práve začína

Na základe nášho rozhovoru vám s radosťou pomôžem na vašej ceste zdravšieho životného štýlu a poradím vám ako NASTAVIŤ vaše účinné chudnutie. MÁM PRE VÁS DOBRÚ SPRÁVU. Nechcem, aby ste sa stravovali ako fitness analytik, ani ako vrcholový atlét, ktorý sa pripravuje na majstrovstvá sveta. Ani vás nebudem nútiť jesť iba mrkvu. Ale ani vám neponúknem žiadnu zázračnú tabletku na chudnutie.
Táto metóda účinného chudnutia je pre ľudí, ktorí žijú v reálnom svete. AKÁ ÚĽAVA!

4. Spolu si nastavíme plán

Informácií ohľadom účinného chudnutia je veľmi veľa. Moje jedno sedenie s vami trvá približne 1 hodinu. Za jednu hodinu stihneme vstrebať iba určitú časť vedomostí. (Asi preto aj v škole 1 vyučovacia hodina trvá 45min.)
Práve ste sa dozvedeli ako sa naštartovať, ako upraviť alebo úplne zmeniť svoj životný štýl. Záleží mi na tom, aby pozitívny efekt sedenia o účinnom chudnutí pretrval. Poradím vám preto cvičenia a postupy, ktoré môžete využívať v každodennom živote a dostanete odo mňa jedálniček „ušitý na mieru.“

5. To nie je všetko

Nastavíme si zdravé stravovanie a tak aj zdravé chudnutie. Keďže ma zaujíma ako ste sa naštartovali a ako pokračujete, o týždeň sa vidíme znova. Po absolvovaní tohto hodinového poradenstva sa stretávame 1x týždenne na krátkych 10 – 15 minútových konzultáciách ZADARMO, kde skontrolujem či chudnutie pokračuje správne (z tuku). Zasa urobíme celkové meranie a tešíme sa z nameraných hodnôt. Pripravím vám chutný, pestrý jedálniček na ďalší týždeň z bežne dostupných surovín nenáročný na prípravu. Základom je prijímať menej kalórií, než ste ich schopní vydať.
Treba mať na pamäti: Účinné chudnutie nie je šprint, ale beh na dlhú trať. Aj keď svoju vysnívanú postavu nedosiahnete za jednu noc verte, že ste na správnej ceste. Svojmu telu bude treba venovať pozornosť 3 až 6 mesiacov (je to individuálne), aby ste dosiahli uspokojivý výsledok. Ten vám prinesie radosť a už nebudete chcieť prestať a vrátiť sa k starým návykom a zlozvykom. Zistíte, že aj pre vás sa chudnutie stane zábavou.

6. Dosiahnutie cieľa

Keď dosiahnete svoj Cieľ, budete vedieť ako si svoju novú hmotnosť a postavu udržať, aby nedošlo k nechcenému jo-jo efektu.

 

 

Ostávam s vami v kontakte

Môžete mi kedykoľvek zavolať.

Máte zájuem o konzultáciu? Klinite sem -> KONZULTÁCIA

 

Bea