“Ahoj, som Bea a túto metódu som odskúšala...
Posúďte sami... “
Bea Ištenešová
Rozprávam sa s vami o čomkoľvek s čím potrebujete poradiť. Vyhradíme si dostatok času na otázky a odpovede. Podrobnejšie vám priblížim v článku
Pracujem v Centre zdravia, krásy a oddychu Bea ako kondičný tréner a poradca – účinné chudnutie. Metóda účinné chudnutie je schudnutím zdravo a natrvalo. Navštevujú ma tí, ktorí riešia hlavne priberanie a nadváhu, ale aj tí, čo už na ceste zdravého životného štýlu sú a využívajú moje služby.

Prečo vlastne priberáte?

Nadváha a obezita vznikajú pri vytváraní nadmerných zásob tuku. Telesného a viscerálneho, ktorý je priamo nalepený na vnútorných orgánoch, a tým sťažuje ich funkciu. Cvičenie je super, hlavne pri zbavovaní sa telesného tuku, ale s viscerálnym tukom vám pomôže jedine nastavenie správneho stravovania, ktoré bližšie vysvetľujem na Poradenstve – účinné chudnutie. Pomôžem vám nastaviť plán a budete vedieť ako zdravo jesť a tak zdravo chudnúť. Po absolvovaní poradenstva sa stretávame 1x týždenne na krátkych 10 – 15 minútových konzultáciách ZADARMO, kde skontrolujem či chudnutie pokračuje správne (z tuku) a pripravím vám jedálniček na ďalší týždeň z bežne dostupných surovín. Základom je prijímať menej kalórií, než ste ich schopní vydať. Pre vás to teda znamená jesť menej kalorické jedlá a začať sa viac hýbať a tým spaľovať viac kalórií. Ideálne je spojenie oboch metód, teda obmedzenie príjmu kalórií v strave a zvýšenie ich výdaja – pridať viac pohybu.

Žiadne diéty!!! Tie vedú len k vytváraniu väčších zásob až k „nadzásob“ tuku a k „jojo“ efektu. U ľudí s nadváhou a obezitou sú molekuly tukov uzavreté ako v trezore, a nie sú ochotné tukové bunky opustiť.

S pribúdajúcim vekom telo znižuje spotrebu energie, a tak môžete nečakane priberať, aj keď nezačnete viac jesť. Väčšina ľudí sa začne obmedzovať v strave, čo vedie k nedostatku živín, oslabeniu imunity a k chorobám. A ak začnete prívod živín obmedzovať, telo zapojí obranný mechanizmus a vytvorí si ešte väčšie zásoby tuku – priberáte. Spomalí sa metabolizmus, a keď ani necvičíte a neposilňujete, strácajú sa aj vaše svaly. Netreba zabúdať, kalórie sa spaľujú v svalovej hmote.

Ako kondičná trénerka vás povediem aj správnym tvarujúcim, zoštíhľujúcim cvičením a posilňovaním na rekondičných stoloch Shapemaster. Naučím vás ako správne zapájať svaly pri opakujúcich sa pohyboch strojov. Pravidelným opakovaným pohybom sa svaly stávajú pevnejšie a pružnejšie. Výsledkom správneho stravovania a cvičenia bude vaša krásna postavička, zlepšenie zdravia a zvýšené sebavedomie.

Veľkým problémom väčšiny žien je celulitída. V Centre zdravia, krásy a oddychu Bea ponúkam viacero služieb na riešenie celulitídy spojených s relaxom, ktorý je tiež veľmi dôležitý. Ak sa naozaj chcete zbaviť celulitídy, doprajte si anticelulitídnu masáž, pri ktorej dostanete cenné rady ako nad celulitídou vyhrať. Veľmi účinný je váš zbožňovaný stroj Rolletic, Anticelulitídový zábal s aloe vera a kajenskej papriky, Parafango – zábal z horúceho morského bahna, Coffee body wrapping a Magneter – program spaľovač tukov. Viac na www.centrumbea.sk

Každá cesta začína prvým krokom. Ak tento krok neurobíte, NIKDY nebudete mať telo a možno aj život po akom túžite.

Využite túto jedinečnú šancu skôr ako bude neskoro.

Prečo si vybrať za poradcu mňa

Nastavím vám stravovanie

Poradím vám ako účinne schudnúť zdravo a natrvalo.

Samému to ide ťažšie

Stretneme sa 1x týždenne na 10-15 minútových konzultáciách ZADARMO

15 rokov skúseností

Mám skúsenosti svoje vlastné, aj z päťtnásť ročnej praxe. 

Kvalitné služby

Ponúkam služby na kvalitnej a profesionálnej úrovni. 

Ako správne cvičiť

Ako kondičný tréner vás povediem tvarujúcim cvičením. 

Spokojnosť klientov

Mojím poslaním je pomáhať a úspechom je spokojnosť klientov.