5 denných činností urýchľujúcich SPAĽOVANIE TUKOV

Je viacej možností ako spaľovať tuky, chudnúť alebo posilňovať.
Vyžaduje to iba vašu ochotu rozhodnúť sa.
Ponúkam vám päť dennodenných činností ako urýchliť spaľovanie tukov a tak sa rýchlejšie dostať k vysnívanej postave.


1. Pripravte si plán

Na dosiahnutie svojich cieľov si treba vyhradiť čas. Vopred si naplánujte svoje pravidelné dennodenné aktivity, ktoré smerujú k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov. Prekonajte pohodlnosť a pripravte si plán.

2. Zaraďte do plánu vytrvalostnú aktivitu

Beh, chôdza alebo bicyklovanie v pohodlnom tempe by sa mala stať dennodennou aktivitou. Nemusí každý deň trvať 60minút a viac – to si môžete zaradiť do plánu na víkend, ale aspoň cestu do práce a z práce je dobré takto riešiť denne. Ja chodievam do práce a z práce peši denne za každého počasia. Nielenže je to dobré pre moju postavu, ale vyčistím si pritom aj hlavu.

3. Zaraďte do plánu posilňovanie

Vybudovanie svalovej hmoty priamo napomáha telu spaľovať viac kalórií i pokiaľ je v pokoji. Vybudovanie svalovej hmoty vám zaistí, že telo bude lepšie spaľovať tuk. Posilňovacie cvičenie www.centrumbea.sk vám aj pekne vytvaruje postavu. Rekondičné stoly Shapemasters – Majstri tvaru (v preklade) doslova nútia telo aby posilňovalo a regenerovalo, tým sa účinky zdvojnásobujú a vy spaľujete tuky ešte dlho potom ako z cvičenia odídete.

4. Zaraďte do plánu konzumovať kvalitnú stravu

K čomu by bol dobrý prvý, druhý a tretí bod, keby ste sa teraz poriadne napráskali? Jedlo, ktoré konzumujete ako zdroj energie pre vaše telo, má priamy vplyv na výsledky, ktoré na sebe vidíte. Na každý deň si pripravte stravu, v ktorej budú vyvážené sacharidy, zdravé tuky a bielkoviny. Treba upraviť aj pitný režim, ktorý je pri spaľovaní tukov veľmi dôležitý. Ak by ste s tým chceli poradiť, spojte sa so mnou.

5. Zaraďte do plánu odpočinok

Odpočinok umožňuje telu prispôsobiť sa požiadavkám, ktoré sa naň kladú. Odpočinok vaše telo zotaví a zregeneruje. Je veľa spôsobov ako oddychovať, niektoré vám ponúkam aj ja na www.centrumbea.sk.
Verím, že tento plán vám pomôže spaľovať tuky účinnejšie.
Cesta k úspechu je rozhodnutie, pravidelnosť a vytrvalosť.

Aby ste dosiahli vysnívanú postavu je lepšie robiť NIEČO ako nerobiť vôbec NIČ!

Bea