Vykročte do nového roka správne

5 SPRÁVNYCH KROKOV K VÁŠMU CIEĽU

Máte pred sebou 365 možností na zmenu.

 

1. Začnite hneď - ak chcete začať, nepotrebujete čakať na to, až hodiny odbijú Nový rok - dajte sa do toho hneď. Čím skôr začnete, tým skôr prídu výsledky.

 

2. Zvoľte si reálny cieľ a napíšte si ho. Slová na papieri majú prekvapivú moc, dajte ho na viditeľné miesto a priebežne ho sledujte. Nedávajte si latku zbytočne vysoko, 15 kíl dole za mesiac znie síce skvele, ale šanca na splnenie nie je reálna. K dosiahnutiu reálneho cieľa stačí malý krok, ale každý deň. Vaša sila pramení z vôle, ktorú v sebe máte.

 

3. Nalaďte sa pozitívne - držte sa v dobrej nálade, vychutnávajte si všetko – zdravú stravu, pohyb, načúvajte podobne naladeným ľuďom a uvidíte tie pokroky. Vaše telo počuje všetko, čo myseľ hovorí. Buďte pozitívni!

 

4. Nechajte si svoje plány pre seba - aspoň zo začiatku nemusíte ani rodine, ani priateľom nič hovoriť. Až dosiahnete prvý úspech sami to na vás zbadajú. Tešte sa.

 

5. Nevzdávajte to pri prvom neúspechu - vždy môžu nastať komplikácie, ktoré vám sťažia splnenie cieľov, no netreba sa hneď vzdávať. Dôležité je začať a to ste urobili. Ešte dôležitejšie je vytrvať. Dbajte na pravidelnosť, aj keď to spočiatku nebude ľahké, vydržte, za chvíľu sa z povinnosti stane rituál a neoddeliteľná súčasť vášho života. Bude to stáť za to.

 

Už viete ako začnete?

Zapojte sa do 3–mesačnej VÝZVY v Centre zdravia, krásy a oddychu a sami si určite koľko chcete schudnúť alebo ako chcete zlepšiť svoju postavu či zdravie.

 

Môžem vám s tým pomôcť, poradiť vám smile www.beataistenesova.sk 

Na mojom blogu a facebooku Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea nájdete ďalšie inšpirácie wink

Bea