Iba „4 kroky“ a máte Telo po akom túžite

„Ak o ňom viete snívať, dokážete ho aj dosiahnuť.“

Je to pravda, pretože všetky sny, po ktorých túžite, sa môžu stať skutočnosťou. Aj sen o vašom krásnom a zdravom tele. Rozhodujete o tom iba vy sami.
Ak neviete ako začať, verím, že tento “návod” vám bude nápomocný.

1. To, že sa dnes necítite fit, o pár mesiacov platiť nemusí

Bez ohľadu na to, ako sa momentálne cítite a ako vyzeráte, myslite na to, že je to dočasné. Predstavte si, že sa nachádzate vo vysokej budove, a chcete sa dostať na najvyššie poschodie. Váš momentálny stav je prízemie. Nič vám však nebráni v tom, aby ste sa dostali úplne nahor.
Odporúčam zvoliť „schody“ a krok po kroku sa dostať k svojmu vysnívanému telu a natrvalo.
Ak zvolíte „výťah“, schudnete síce rýchlo, no je tu hrozba jojo efektu

2. Viete čo chcete – zdravé a pekné telo a cítiť sa fit

Pokiaľ nebudete vedieť čo chcete a kam sa chcete dostať, len ťažko sa tam budete vedieť nasmerovať. Ak si neurčíte jasný smer a cieľ, vaše telo si s vami bude robiť čo chce. Takže, ak viete, čo chcete, ako sa chcete cítiť a vyzerať, noste tento budúci obraz o sebe neustále v mysli a verte, že to dosiahnete.

3. Predstavte si, že už vyzeráte úžasne a aj tak sa cítite

Vaša myseľ musí do cieľa doraziť oveľa skôr, ako vy. Vcíťte sa do svojej novej predstavy o svojom novom, skvele vyzerajúcom a výborne sa cítiacom tele, a predstavujte si, že ho už máte. Takáto vizualizácia výsledkov vám dodá vnútorné palivo a nakopne vás k činom. Aktivujete ňou vaše podvedomie, ktoré začne vytvárať konkrétne plány, ako daný cieľ dosiahnuť. S vytvorením plánu vám rada pomôžem na poradenstve - účinné chudnutie.

4. Podniknite kroky

Musíte pochopiť, že váš cieľ sa nedosiahne iba tým, že si ho budete predstavovať. Neexistuje niečo za nič. Každý deň uskutočňujte kroky - úprava stravy, viac pohybu, cvičenie, ktoré vás budú posúvať k vašej vízii. Začnite si osvojovať tie správne návyky, čím si vytvoríte systematický spôsob, ako sa deň čo deň približovať k vysnívanému cieľu – zdravému a krásnemu telu, a aj lepšiemu životu wink.

Bea