5 dôvodov naštartovať deň zdravým jedlom

Prečo začať deň výživnými raňajkami?

Plnohodnotné, výživné raňajky vás vzpružia a dodajú vášmu telu vitamíny, minerály, vlákninu.
Vitamíny a minerály tiež znižujú únavu, takže hravo zvládnete dopoludňajší nápor.

 

1. Naštartujú váš metabolizmus.

Nízkokalorické zdravé jedlo na raňajky nezaťaží vaše trávenie, naopak naštartuje metabolizmus, a umožní vášmu telu dosiahnuť maximálny výkon.

2. Máte s nimi svoju hmotnosť pod kontrolou. 

So zdravými raňajkami ľahšie dosiahnete hmotnosť a postavu po akej túžite. Ak neraňajkujete, alebo raňajkujete nezdravo, môže sa ľahko stať, že počas dňa siahnete po vyššie kalorických jedlách a väčších porciách. Zdravé jedlo vám pomôže správne jesť počas celého dňa.

3. Tvoria a udržujú vašu svalovú hmotu.

Zdravé jedlo je bohaté na bielkoviny a tie sú nevyhnutné na vytvorenie a udržanie svalovej hmoty. Práve vo svaloch sa spaľujú kalórie, preto treba svalovú hmotu budovať. Rada vám pomôžem vytvoriť plán zdravého stravovania a cvičenia na poradenstve - účinné chudnutie.

4. Rozžiaria vašu pokožku.

Vašej pokožke pomáhajú nielen dobré krémy, dostatok spánku a relaxu, vyhýbanie sa stresu, ale hlavne výživa zvnútra. Pitie dostatočného množstva vody a zdravé raňajky dodajú vašej pokožke základné živiny a rozžiaria ju.

5. Pomôžu vám lepšie sa sústrediť.

Bez raňajok budete mať problém sústrediť sa a môžete byť podráždení. Zdravé raňajky vám pomôžu lepšie sa koncentrovať a držia vás v dobrej nálade počas celého dňa. smile

Výživné raňajky si môžete dať aj v Centre Bea v rôznych lahodných príchutiach wink

Bea