Takto si udržíte svoje telo a myseľ v kondícii.

Ak skúsite raňajkovať inak wink

V dnešnom uponáhľanom životnom štýle mnohí často volia potraviny, ktoré majú vysoký obsah cukrov, tukov, soli a kalórii a obvykle im chýbajú základné výživné látky.
Zaťažujú trávenie a skôr energiu telu odoberú, ako mu ju dodajú.

Je veľmi dôležité začať deň správnym spôsobom.
Nutričný nápoj je perfektným štartom do každého nového dňa.

Nízkokalorický a výživný nápoj na raňajky alebo i obed či večeru, vám poskytne ideálnu vyváženú zmes proteínov, sacharidov, tukov, vitamínov a minerálov.
Jeho príprava je jednoduchá a pohodlná, a je praktický aj na cesty.
Je ľahko stráviteľný, takže vám nezaťaží trávenie a dodá vám dostatok energie do dňa.

Sama si ho dávam denne na raňajky, niekedy i na olovrant alebo večeru. Cítim sa vo veľmi dobrej kondícii a mám dostatok energie na moje dennodenné pracovné povinnosti a aktivity. Keďže pravidelne vstávam skoro ráno, je pre mňa maximálne pohodlné pripraviť si výživný nápoj, ktorý vypijem po krátkej rannej rozcvičke a pred rezkou chôdzou do práce.

Optimálny aktívny životný štýl začína dosiahnutím vyváženej výživy. Je potrebné aj pri nákupe voliť vhodné, zdravé potraviny, ktoré vám dodajú výživné látky, aby vaše telo mohlo správne fungovať. Vyhnete sa tak oslabeniu vášho organizmu z nedostatku potrebných živín a tým aj rôznym chorobám.

Odporúčam vyskúšať 3–dňový balíček, ktorým začnete deň inak smile a navyše naštartujete vaše chudnutie. Stačí ma kontaktovať wink Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bea