Letné „DROBNOSTI“, ktoré vám zaručene môžu zničiť postavu

Celý rok alebo niekoľko mesiacov ste pracovali na svojej postave, aby ste v plavkách vyzerali skvele?

Pozor, aby ste o ňu neprišli len za niekoľko týždňov.

OPATRNE S TÝMITO „NÁSTRAHAMI“

Zmrzlina a nanuky
Kto by ich nemiloval. V horúčavách, keď sa vám žiada schladiť, je náročné im odolať. Jeden kopček si OBČAS môžete dať, ale veľmi opatrne s ďalšími doplnkami – posýpkami, šľahačkou, čokoládou.... Stačí sa len vedieť ovládať.

 

Fresh šťavy
Sú veľkým hitom. Áno sú zdravé, ale i plné cukrov. Najmä tie ovocné. Nebudem vám ich zakazovať, ale mali by ste si premyslieť, kedy si aké dáte. Ak milujete zeleninu, tak pite radšej tie. Ovocné zvoľte vtedy, keď vás čaká fyzicky náročnejšia práca alebo keď si pôjdete zacvičiť. Potom doplňte proteín.

 

 

Fastfoody na kúpaliskách
Asi tam na vás počas leta najviac číhajú. Rýchle občerstvenie s hot –dogmi, langošami, hranolkami s tatárkou...

A to je presne to najhoršie, čo svojmu telu a figúre môžete urobiť. Ak ste mali doteraz silnú vôľu, nevzdávajte to.

 

 

Miešané drinky a iné alkoholické nápoje
Hlavne večer po horúcich dňoch sú pre mnohé dámy tým najlepším osviežením. Sú ďalšou neresťou, ktorou zbytočne ničíte svoju vydretú postavu. Chcete si v pokoji posedieť niekde na teraske s priateľmi a dopriať si niečo chladené? Ok, jeden pohár miešaného nápoja alebo pohár vínka vám tak neuškodí. Ale ozaj len jeden a nie často! K alkoholickým nápojom sa pridá chuť maškrtiť hlavne slanými pochúťkami a tým si postavu pokazíte veľmi rýchlo. 

 

Grilovačky
Časté grilovačky a varenie kotlíkových gulášov sú ďalšou „nástrahou“. Na takých akciách tiež nezvykne chýbať alkohol, ten oslabuje vôľu a vaša postava na to môže nepekne doplatiť. Leto si treba užívať, stretávať sa s priateľmi, zabávať sa – viac v článku spoločenský život.

 

 

Ako si udržať PEKNÚ POSTAVU napriek týmto „nástrahám“
Je treba myslieť na váš príjem a výdaj kalórií a čo najviac sa hýbať. Nadbytočné kalórie spáľte cvičením na rekondičných stoloch. Ako detox dodržiavajte pitný režim, doprajte si anticelulitídnu masáž alebo rolletic. Vynikajúci v lete pred oblečením sa do plaviek je vyhladzujúci anticelulitídový zábal s aloe vera a kajenskej papriky alebo coffe body wrapping. To všetko pod jednou strechou v Centre zdravia, krásy a oddychu Bea wink

Bea