Prečo je lymfatická masáž dôležitá?

Je najviac účinná na odstránenie CELULITÍDY.

Väčšina z vás má sedavé zamestnanie a najčastejšie sa presúvate autom.

Lymfa správne funguje iba pri dostatočnom pohybe a lymfatický systém poháňa kontrakcia svalov, aby odvádzala z tela toxíny - čo sú rôzne nečistoty, škodliviny, vírusy, hlieny, baktérie, zápaly, tuky, cukry, plesne, konzervanty, chémia, ropa, lieky, odumreté bunky, jednoducho všetko zlé. V tele ich môže byť až niekoľko kilo a môžu spôsobovať rôzne problémy.

Pri sedavom spôsobe života a nedostatku pohybu je funkčnosť lymfatického systému nedostatočná a je potrebné lymfe dopomôcť.

Pohyb je naozaj veľmi dôležitý, avšak aktivovať „správny chod“ lymfy odporúčam práve lymfatickou masážou. Tá vám lymfu rozprúdi, odplaví škodlivé látky a prekrví aj vašu pokožku Môžete si ju aj parkrát zopakovať. Táto masáž je vhodná a veľmi účinná aj na odstránenie celulitídy.

Práve celulitídu, najväčšiu nepriateľku žien spôsobuje hromadenie rôznorodého množstva odpadových látok v tkanivách. Celulitída vzniká nedostatočnou činnosťou lymfatického a krvného obehu a narušeným metabolizmom tukov. Povrchové tkanivo nie je dostatočne prekrvené, vyživované a ľahšie sa v ňom ukladajú toxíny.

Vznik celulitídy podporuje nesprávna životospráva, nedostatok tekutín (v podobe čistej vody), vysoký príjem cukrov, alkohol, fajčenie, nosenie tesného oblečenia, nedostatok pohybu...
Ale najdôležitejšie je, že lymfatická masáž pomôže správne fungovať vášmu telu a blahodárne pôsobí aj na dušu.

Lymfatická masáž sa vykonáva buď celotelová alebo skrátená anticelulitídna masáž, ktorá je zameraná predovšetkým na uzliny a lymfatické cesty. Rukami jemným tlakom pôsobím na bruško, zadok, stehná a lýtka s prvkami jemných techník s použitím princípov drenáže lymfatického systému.

Získajte atraktívne krivky bez nepekne vyzerajúcej celulitídy.

Anticelulitídna masáž zbaví váš organizmus nahromadených toxických látok, vypne a vyhladí vašu pokožku a v kombinácii so správnym pitným režimom, stravou a pohybom bude krásna.

Ak sa naozaj chcete zbaviť celulitídy, doprajte si túto príjemnú masáž, pri ktorej dostanete cenné rady ako nad celulitídou vyhrať.

Bea