Poskytnem vám blahodarný relax

Dobrá masáž zrelaxuje nielen vaše telo ale i dušu.

 

Masáž pomáha pri mnohých zdravotných problémoch, bolestiach, či pooperačných stavoch.

Ochabnuté svalstvo tonizuje, dodá mu pružnosť, odstráni únavu, preťaženosť a bolesti svalov.

Má však aj ďalšie účinky, pretože podporuje krvný a lymfatický obeh a pomáha tak aj pri rôznych iných ochoreniach a prináša hĺbkové uvoľnenie.

 

Masáž pozitívne pôsobí aj proti stresu i depresii, a to tak, že odbúrava napätie z tela.

Ak sa v živote stretávate s negatívnymi emóciami ako sú strach, obavy, pochybnosti, úzkosť... práve oni spôsobujú v tele určité napätie a stres

Negatívne emócie vnímate ako napätie, stiahnutie, tlak, chvenie a telesne ich môžete cítiť ako hrču v krku, tlak na hrudi, stiahnutý žalúdok, bolesti brucha, bolesti chrbta, ťažké nohy a podobne.

Na tele sa prejavia bolesťami chrbta, problémami s trávením – zápchami, výrazom v tvári – vráskami...

 

Je potrebné uvoľniť napätie z tela, aby mohlo správne fungovať.

Doprajte si pravidelne masáž chrbta alebo celého tela, ktorá vám pomôže odstrániť bolesti vzniknutej z nahromadeného napätia, uvoľní vás a dostane do pohody.
Na tráviace problémy alebo problémami so zápchami, veľmi častými v dnešnej dobe, vám ponúkam účinnú masáž brucha, ktorá je vhodná aj pri sedavom zamestnaní.
Keďže každodenný stres sa najviac odráža na tvári, odporúčam masáž tváre a dekoltu, pri ktorej sa uvoľníte a doprajete svojej tvári jasnejší výraz. Ten doplňte úsmevom smile

Trápením väčšiny žien je celulitída. Ak sa naozaj chcete zbaviť celulitídy, doprajte si anticelilutídnu (lymfatickú) masáž, pri ktorej dostanete cenné rady ako nad celulitídou vyhrať. Masáž je zameraná na zadok, stehná, lýtka, ale hlavne priamo na uvoľnenie lymfatických ciest a uzlín. Tým je manuálna anticelulitídna masáž jedinečná a veľmi účinná.

 

Taktiež vykonávam rôzne účinné zábaly zamerané na skrášľovanie tela, riešenie celulitídy, pri ktorých si úžasne oddýchnete a vylepšíte si svoje telo.

 

 

Je dôležité nachádzať radosť v samotnom bytí, tešiť sa z maličkostí a vytvárať si pohodu každý deň.

Vhodnou stravou, pohybom, relaxom a otvorenou mysľou si skvalitníte svoj život. Som tu pre vás wink

Bea