Toxíny a celulitída

Ako spolu súvisia?

Čo sú to tie toxíny?

Potraviny, ktoré bežne konzumujete neobsahujú toľko živín, vitamínov a zdraviu prospešných látok ako kedysi. Práve naopak, nachádza sa v nich veľa chémie, umelých prísad a nezdravých vecí. Telo nedokáže všetko to vylúčiť a preto sa to postupne ukladá v celom tele ... V cievach, pľúcach, v lymfatickom systéme, v črevách, v mozgu atď.. a to často vedie k zdravotným problémom a chorobám.
Toxíny sú odpad, vírusy, hlieny, baktérie, zápaly, tuky, cukry, plesne, konzervanty, chémia, ropa, lieky, odumreté bunky, jednoducho všetko zlé. V tele ho môže byť až niekoľko kilo. Pri slabom pitnom režime a aj keď necvičíte a nehýbete sa, nie sú odplavované lymfatickým systémom z tela.

 

Celulitída – ako súvisí s toxínmi?

Celulitída je hrudkovitá, jamkovitá koža a trápi iba ženy. V prípade, ak je tkanivo zanesené toxínmi, vzniká celulitída. Podstatou vzniku celulitídy sú zhluky zväčšených tukových buniek uviaznuté medzi vláknami spojivového tkaniva. Dochádza k stláčaniu tukových buniek do tvarov hrozna a ich vytláčaniu smerom k horným vrstvám kože. Na základe zmien prekrvenia, prísunu živín a neschopnosti organizmu odplaviť škodliviny, uväznený tuk zostava nevyužiteľný a dochádza k jeho hromadeniu. V prípade, ak takýto stav dlhodobo pretrváva a zásoby tuku sa neustále zvyšujú, dochádza aj k trvalým zmenám v spojivovom tkanive.

Vznik celulitídy však významne podporuje aj váš životný štýl. Nedostatok pohybu, nevyvážená strava, nedostatočný pitný režim, nerešpektovanie biorytmov vášho tela, ale aj užívanie hormonálnej antikoncepcie prispieva značnou mierou k rozvoju celulitídy. Zmenou vášho životného štýlu sa zbavíte toxínov a celulitídy. 

 

Ako sa zbaviť toxínov a celulitídy?

Odporúčam detoxikovať svoje telo každý deň. Ako je samozrejmé každý deň sa čistiť zvonku – sprchovať sa, rovnako dôležité je čistiť sa denne zvnútra – piť pravidelne dostatočné množstvo vody, jesť veľa zeleniny a ovocia, dopriať si lymfatickú masáž, vymeniť klasický čaj za termočaj a piť nápoj aloe koncentrát.

 

Ja mám pre vás na riešenie celulitídy v Centre zdravia, krásy a oddychu Bea k dispozícii 3 možnosti anticelulitídových zábalov a vynikajúcu lymfatickú – anticelulitídnu masáž, ktoré vám vyhladia pokožku a popritom si úžasne oddýchnete:

  1. anticelulitídový zábal s aloe vera a kajenskej papriky
  2. parafango – zábal z horúceho morského bahna
  3. coffee body wraping
  4. lymfatická – anticelulitídna masáž
  5. rolletic
  6. cvičenie a posilňovanie - rekondičné stoly
  7. full stimol – elektrostimulátor
  8. magneter – program spaľovač tukov

 

SPOLU VYBERIEME PRE VÁS NAJVHODNEJŠIU PROCEDÚRU.

Podľa vášho stravovania, stavu pokožky, typu postavy, zdravotného stavu a životného štýlu, vám poradím, ako najviac zmierniť rozsah celulitídy alebo sa jej zbaviť.

Bea