Čas na Detox

Čo sú to tie toxíny?

Potraviny, ktoré bežne konzumujete neobsahujú toľko živín, vitamínov a zdraviu prospešných látok ako kedysi. Práve naopak, nachádza sa v nich veľa chémie, umelých prísad a nezdravých vecí. Telo nedokáže všetko to vylúčiť a preto sa to postupne ukladá v celom tele ... V cievach, pľúcach, v lymfatickom systéme, v črevách, v mozgu atď.. a to často vedie k zdravotným problémom a chorobám. 
Toxíny sú odpad, vírusy, hlieny, baktérie, zápaly, tuky, cukry, plesne, konzervanty, chémia, ropa, lieky, odumreté bunky, jednoducho všetko zlé. V tele ho môže byť až niekoľko kilo.

 

Ako správne detoxikovať telo?
Odporúčam detoxikovať svoje telo každý deň. Ako je samozrejmé každý deň sa čistiť zvonku – sprchovať sa, rovnako dôležité je čistiť sa denne zvnútra – piť pravidelne dostatočné množstvo vody, jesť veľa zeleniny a ovocia, dopriať si lymfatickú masáž, vymeniť klasický čaj za termočaj a piť nápoj aloe koncentrát.

 

Voda
Pravidelným pitným režimom pomáhate svojmu telu každý deň. Detoxikujete ho pravidelne wink

Zelenina a Ovocie – prírodná vláknina
Podporuje činnosť čriev, dodá vám energiu, vitamíny, minerálne látky, vlákninu a zasýti vás wink

 

Manuálna lymfodrenáž celotelová
Lymfodrenážna masáž detoxikuje organizmus, odplaví zvyšky látkovej premeny a tým zvýši vašu imunitu a urýchli regeneráciu celého tela. Táto špeciálna masáž vás zbaví prebytočnej vody. Ak sa voda v tele zadržiava odpuchnú vám nohy, ruky, urobia sa vačky pod očami a podobne. Manuálna lymfodrenáž pomáha vyhladiť čerstvé jazvy, upokojiť reumatické bolestí a artrózy (ochorenia kĺbov).  Pravidelnou aplikáciou spojenou s cvičením spôsobí úbytok tukových buniek – zníži celulitídu. Rýchlejšie vás zotaví po fyzickej záťaži, turistike, športe. Zvýši vašu kondíciu.

Odporúčam pri chudnutí.

 

Termočaj bylinná zmes
Zmes zeleného, čierneho čaju a byliniek. Jeho hlavná úloha je detoxikácia. Dodáva telu energiu a je silnejší ako káva. Tieto bylinky majú protirakovinové účinky. Štiepi podkožné a vnútorné tuky, ktoré sú nalepené na vnútorných orgánoch. Rozpúšťa nánosy cholesterolu a čistí steny ciev. Upravuje hladinu cukru v tele, je prevenciou proti infarktu a mozgovej príhode. Normalizuje vysoký krvný tlak. Naučí vás piť vodu, lebo po jeho užívaní pocítite smäd a rýchlo odplavuje toxíny z tela, keďže je močopudný.

Je veľmi vhodný pri chudnutí.

 

Aloe koncentrát
Detoxikuje a posilňuje imunitu. Regeneruje sliznicu čriev, odstraňuje tráviace ťažkosti a rôzne bolesti brucha, pomáha pri liečení pečene, žlčníka, žalúdka, čriev, vredov, obličiek, priaznivo pôsobí pri ekzémoch, akné, padaní vlasov, zlepšuje hojenie rán po operáciách, zlepšuje činnosť čriev - uvoľňuje hlieny, plesne a pomáha črevám správne fungovať, odstraňuje pocit nafúknutého bruška.

Odporúčam pri chudnutí.

Rady ohľadom detoxu, lymfodrenáž, termočaj a aloe koncentrát nájdete v Centre zdravia, krásy a oddychu Bea.

Bea