Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea som otvorila v roku 2003. Už do jeho názvu som zhrnula v čom budem pomáhať iným v tejto dnešnej uponáhľanej dobe. Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní.

Krása však vyžaruje zvnútra, a tú môžeme dosiahnuť keď doprajeme telu správne jedlo, pohyb a duši relax.

V Centre Bea vám ponúkam nielen relax a oddych pre dušu, ale aj cvičenie a rôzne procedúry, ktoré vám pomôžu zbaviť sa nadbytočných tukov, kíl, centimetrov a celulitídy. V kombinácii s metódou účinného chudnutia, vám pomôžem dosiahnuť krásne postavy, čo v konečnom dôsledku vedie k účinnému schudnutiu, spokojnosti a mnohokrát aj k šťastnejšiemu životu.

 

O kvalite služieb hovoria šťastné tváre a krásne telá klientok, ktoré mojou pomocou dosiahli svoj cieľ. Schudli, zbavili sa nadbytočných tukov, spevnili postavy, čo sa odrazilo aj na ich sebavedomí, spokojnosti a úsmeve na tvári.

Aj vy môžete získat 15 výhod klientov Centra zdravia, krásy a oddychu Bea, doprať si spevňujúce cvičenia na špeciálnych tvarujúcich strojoch - Shapemaster, aj na Rolleticu či Vibračnej plošine.

Jednotlivé problémové partie: zadok, bruško a stehná vám dopomôže zoštíhliť elektrostimulátor – Full stimol.

V oddychovej časti Centra Bea v príjemnom a útulnom prostredí si oddýchnete. Ponúkam vám účinné Anticelulitídové zábaly – z Aloe vera a kajanskej papriky, Parafango – zábal z horúceho bahna a Body wrapping . telový zábal s kofeínom. Príjemný relax si môžete dopriať napríklad pri rôznych druhoch masáží. Veľmi príjemná je Anticelulitídna masáž, ktorú majú klientky najradšej. Ďalšou relaxačnou a liečebnou procedúrou je Magneter – terapia 21. storočia. Ja mám pre vás 22 programov zameraných na najčastejšie zdravotné problémy mnohých ľudí.

Oddýchnuť si ešte môžete v Turbo soláriu, kde dodáte telu vitamín D a zároveň vaša pokožka dosiahne nádherný vzhľad, v Kaviarničke pri dobrej káve, čajíku alebo inom lahodnom a pritom nízkokalorickom nápoji. V Centre Bea za tie roky sa nadviazalo veľa priateľstiev, ktoré sa upevňujú na rôznych akciách, ktoré pre svoje klientky organizujem. 

 

Pre viac informácií navštívte webstránku Centra zdravia, krásy a oddychu BEA:  www.centrumbea.sk