Môj príbeh

Volám sa Beáta Ištenešová. Prevádzkujem svoj vlastný salón v Banskej Bystrici.

Okrem individuálnych sedení s klientmi pri poradenstvách – účinné chudnutie, vediem svojich klientov aj po pohybovej stránke a starám sa aj o ich relax.

V Centre zdravia, krásy a oddychu Bea, ktorého som majiteľkou, www.centrumbea.sk sa venujem účinnej starostlivosti o telo zvonku aj zvnútra.
Považujem sa za šťastného človeka, pretože môžem robiť prácu, ktorá ma napĺňa. Nebolo tomu ale vždy tak. Nie preto, aby ma moja predošlá práca nenapĺňala, len na mňa smutne vplývala.
Som šťastná, že môžem pomáhať tvoriť príbehy so šťastným koncom :)

 

Prečítajte si môj príbeh 

Ako som už v úvode spomenula, nie vždy som pracovala v pozitívnom prostredí. Po skončení školy som ako zdravotná sestra nastúpila do ústavu telesne postihnutých na východnom Slovensku.

Keďže mojím poslaním je pomáhať iným, napĺňalo ma robiť toto povolanie. Ale bolo tam to ale...
Pociťovala som, že potenciál, ktorý v sebe mám, tam asi nejako nevyužijem. Pomaly, nenápadne ma to začalo deptať. A tu začal aj problém, ktorý teraz pomáham riešiť mojim klientom. Začala som priberať. Po veselom študentskom a internátnom živote som nastúpila do zamestnania, kde sa na mňa počas denných a nočných zmien pozerali smutné tváre. Ani neviem ako, pribrala som celkom dosť. Pravdaže ma to trápilo, bola som mladá a chcela som byť pekná a štíhla. No priberanie nebolo to najhoršie. Pridružili sa zdravotné problémy.

Z nemocnice som odišla naštartovaná ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT. Nejako intuitívne som začala metódu účinného chudnutia. Schudla som na svoju vysnívanú postavu a moje správne nastavenie hlavne v hlave (všetko začína tam) pomohlo odstrániť aj zdravotné problémy.

Cítila som sa šťastná a fit. Stále, aj keď som sa vydala do Banskej Bystrice, aj počas tehotenstiev a aj po narodení mojich dvoch krásnych dcér. Využívala som metódu účinného chudnutia. Bolo to vzrušujúce a chcela som šíriť túto radosť ďalej. Ostala som pri svojom poslaní pomáhať iným a otvorila som salón v Banskej Bystrici zameraný hlavne pre ženy v každom veku. V Centre zdravia, krásy a oddychu Bea www.centrumbea.sk sa zameriavam na všetko, čo vyplýva z jeho názvu. Mala som iba veľkú vieru v to, čo robím v kombinácii s veľkou odvahou, (peniaze sa nejako zohnali – požičali). 

 Ale ako viete, (tí ktorí ma poznáte), táto moja práca si vyžaduje veľa času. Doma to začalo škrípať a skončilo to rozvodom. V tom období som nemala ani čas a ani chuť na cvičenie a na metódu účinného chudnutia som tiež zabudla. Telo už nebolo také ako v 18tich a nabraté kilá išli dole ťažšie. Čím viac som to chcela urýchliť, tým ťažšie to šlo. Chcela som tú metódu účinného chudnutia oklamať, ale beťárka jedna, nedala sa.

Rýchlo som sa zmierila s tým, že schudnem radšej pomaly a natrvalo. Som šťastná, že som metódou účinného chudnutia dosiahla znovu vysnívanú postavu. Jedno viem isto. Aj keď živote príde do cesty hocičo a tu ozaj nezáleží na veku, netreba zabúdať na seba a opúšťať sa.

Som tu pre vás, a keď vidím vašu radosť z dosiahnutých výsledkov, pre mňa je to dvojnásobná radosť. Pomáhať iným je mojím poslaním a keď vidím šťastné tváre mojich spokojných klientok, cítim sa naplnená a šťastná.

 

PS: Oslovujte ma Bea a nezabúdajte:

So mnou sa chudnutie stáva zábavou. smile

 

 

Media